نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعویض صفحه نمایشگر اچ پی Deskjet 3050A

شرکت اچ پی جزوه بهترین شرکت ها در زمینه ی ساخت پرینتر می باشد و توانسته در سطح جهان کاربران زیادی را جذب نماید به طوری که امروزه پرینتر های اچ پی جزوه بهترین برند پرینتر می باشد و به راحتی می توان از این پرینتر استفاده نمود. اما ممکن است هر وسیله ی الکتریکی روزی دچار خرابی و اسیب شود و شما باید برای حل این مشکل اقدامات لازم را انجام دهید. در این مقاله در رابطه با تعویض صفحه نمایشگر پرینتر اچ پی Deskjet 3050A توضیحاتی را ارائه می دهیم.

مرحله اول

ممکن است با وارد شدن ضربه ای به ضفحه ی نمایشگر، صفحه نمایش تصویر خود را از دست بدهد و یا پس از راه اندازی صفحه نمایش تار باشد. با وجود رویت چنین مشکلی بهتر است هرچه سریع تر اقدام به تعمیر نمایید. ابتدا باید پرینتر را خاموش نمایید و اتصالات برث را قطع نمایید.

مرحله دوم

برای تعمیر و تعویض باید صفحه ی نمایشگر را خارج نمایید. با قرار دادن ابزار جدا کننده در زیر صفحه ی نمایشگر می توانید صفحه نمایشگر را خارج نمایید. سپس کابل روبان را از عقب پانل صفحه ی نمایشگر بیرون بیاورید.

مرحله سوم

در این مرحله باید به ارامی و با احتیاط پوشش سمت چپ را خارج نمایید (فشار بیش از اندازه ممکن است باعث شکسته شدن این قطعه شود). شما باید پوشش پلاستیکی فوقانی تیره تر از بدنه ی چاپگر را حذف کنید.

تعویض دکمه خاموش و روشن اچ پی

برای این کار بهتر از ابزار باز کننده استفاده نمایید. در تصویر شما می توانید ببینید که به راحتی این دو قطعه از یکدیگر جدا شده است.

این مطلب را از دست ندهید   تعویض دکمه خاموش و روشن اچ پی Deskjet 1055

مرحله چهارم

در این مرحله باید پیچ ها را باز نمایید. این 2 پیچ در سمت چپ وجود دارد. علاوه بر این 2 پیچ، در سمت راست نیز 2 پیچ دیگر را مشاهده می نمایید. در مجوع این 4 پیچ را باید با استفاده از پیچ گوشتی باز نمایید.

بعد از باز کردن پیچ ها باید صفحه ی نمایشگر از بدنه ی پرینتر خارج شود

(برای راحتی در انجام مراحل بهتر است درب اسکنر و سینی را خارج نمایید تا سرعت شما را کاهش ندهد)

مرحله پنجم

در داخل پرینتر به طور کامل از قرار داشتن کابل روبان (علت مشکل) اطمینان حاصل کنید. علت وجود اختلال در صفحه ی نمایشگر وجود اختلال در کابل روبان است که ممکن است در صورت نیاز تعویض این قطعه امری ضروری باشد.

بعد از تعمیر و تعویض این قطعه می توانید مراحل را به صورت معکوس انجام بدهید و قطعات را در مکان مناسب خود قرار دهید.

مرحله ششم

تعویض صفحه نمایشگر اچ پی Deskjet 3050A به پایان رسیده است. در صورت خرابی این قطعه می توانید با قطعه ی جدید و سالم آن را تعویض نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =

نحوه رفع کندی چاپ

نحوه رفع کندی چاپ

اگر چاپ کند هستید یا پریتنر شما را برای همیشه منتظر چاپ هایتان نگه می دارد، به جای درستی آمده اید. در این پست راه

ادامه مطلب »