نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

عیب یابی پرینتر اچ پی شما

دلایل مختلفی وجود دارد که پرینتر اچ پی شما ممکن است چاپ نشود. می‌توانید با بررسی هرگونه پیام خطایی در پرینتر اچ پی خود یا نشان دادن چراغ هشدار شروع کنید. همچنین باید مطمئن شوید که کاغذ در پرینتر اچ پی شما وجود دارد، جوهر یا کارتریج های تونر پر شده است و پرینتر اچ پی شما به صورت فیزیکی یا بی سیم به رایانه شما متصل است. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است پرینتر اچ پی شما چاپ نکند این است که ممکن است نرم افزار پرینتر اچ پی قدیمی هنوز روی رایانه شما نصب باشد. مطمئن شوید که دستگاه فعلی شما در حال حاضر به عنوان پرینتر اچ پی پیش فرض شما تنظیم شده است و هر نرم افزار قبلی از رایانه شما حذف شده است. در نهایت، اگر بعد از امتحان کردن موارد بالا هنوز شانسی ندارید، باید با سازنده دستگاه خود تماس بگیرید. یا از وب سایت بازدید کنید یا با خط خدمات مشتری تماس بگیرید و با یک متخصص صحبت کنید.

چاپ های من لکه دار هستند یا خطوط روی آنها وجود دارد

اگر پرینت‌های شما با لکه‌ها یا خطوط رنگی بیرون می‌آیند، ممکن است سر چاپ مسدود شده داشته باشید. این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که پرینتر اچ پی جوهر افشان شما به ندرت استفاده می‌شود، زیرا ممکن است سر چاپ شما با جوهر خشک شده مسدود شود. پرینتر اچ پی شما باید برنامه کاربردی مخصوص به خود را داشته باشد که بتواند جوهر خشک شده را تمیز کند، و باید مطمئن شوید که یک صفحه آزمایشی را چاپ کنید تا مطمئن شوید که تمام جوهر پاک شده است.

این مطلب را از دست ندهید   پرینتر laserjet-pro-mfp-m127fn

مکان یابی و دسترسی به برنامه کاربردی پرینتر اچ پی شما ممکن است گیج کننده باشد زیرا بسته به مارک پرینتر اچ پی متفاوت است، اما می توان به راحتی از دستگاه های جفت شده با آن به آن دسترسی داشت. از رایانه خود، به «کنترل پنل» خود دسترسی داشته باشید و برنامه کاربردی پرینتر اچ پی شما باید در آنجا باشد.

پرینتر من خیلی کند است

تا زمانی که نرم افزار پرینتر اچ پی شما کاملاً به روز است، دستگاه شما باید با سرعت مطلوب خود کار کند. با این حال، هک هایی وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به چاپ و بهبود عملکرد کلی دستگاه خود اعمال کنید.

پرینتر اچ پیهای لیزری به دلیل سرعت خود مشهور هستند و بسیار سریعتر از پرینترهای جوهرافشان هستند، بنابراین اگر سرعت اولویت اصلی شماست، ممکن است از ارتقاء به یک مدل پرینتر اچ پی لیزری بهره مند شوید.

اگر به دنبال سرعت هستید، ممکن است مجبور شوید در زمینه های دیگر چاپ مانند کیفیت به خطر بیفتید. برای مثال، اگر اسناد خود را در حالت پیش‌نویس چاپ کنید، می‌توانید با وضوح کمتری سریع‌تر چاپ کنید. اگر فقط اسناد داخلی را چاپ می کنید خوب است، اما اگر به دنبال ایجاد گزارش های رسمی یا اسناد مشتری هستید، باید مطمئن شوید که چاپ خود را به حالت کیفیت برگردانید.

کیفیت عکسم بد است

هنگامی که ما تصاویر خود را چاپ می کنیم، با DPI یا Dot Per Inches چاپ می کنیم. برای اطمینان از اینکه عکس های شما با بالاترین وضوح ممکن DPI چاپ می شوند، باید پرینتر اچ پی خود را روی کیفیت چاپ بالاتر از حد معمول تنظیم کنید. همچنین می‌توانید نوع کاغذی را که استفاده می‌کنید تنظیم کنید و عکس‌ها را به جای کاغذ معمولی روی کاغذ عکس با کیفیت بالا چاپ کنید.

این مطلب را از دست ندهید   علت اصلی کندی شبکه پرینتر

پرینتر اچ پی من رنگ های اشتباه چاپ می کند

اگر اخیراً جوهر یا کارتریج تونر خود را تغییر داده‌اید، ممکن است مشکلی در نصب شما وجود داشته باشد که می‌تواند باعث شود دستگاه شما کاغذها را با رنگ‌های اشتباه چاپ کند.

جوهرها را یکی یکی بردارید و دوباره بررسی کنید که در شکاف های صحیح خود نصب شده باشند. علاوه بر این، اگر از مواد مصرفی استفاده می‌کنید که برای پرینتر اچ پی شما ساخته نشده‌اند (مانند استفاده از کارتریج جوهر بدون مارک در دستگاه زیراکس خود)، این نیز می‌تواند باعث ایجاد مشکل شود.

گرفتگی هد چاپ نیز می تواند باعث این مشکل شود، بنابراین باید برنامه کاربردی پرینتر اچ پی خود را برای تمیز کردن هد چاپ اجرا کنید و سپس یک صفحه آزمایشی را چاپ کنید تا مطمئن شوید مشکل حل شده است.

همانطور که می بینید، همیشه راه حلی برای مشکلی که با پرینتر اچ پی خود با آن روبرو هستید وجود دارد. اگر پست وبلاگ ما به شما در حل مشکلتان کمک نکرده است، لطفاً با یکی از اعضای تیم متخصص ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که در مورد پرینتر اچ پیتان به شما مشاوره بدهیم.

https://repairprinter-hp.ir/%d8%aa%d8%b9%d9%88%db%8c%d8%b6-%d9%85%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%ba%d9%84%d8%aa%da%a9-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0%db%8c-hp-f4480/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

نحوه رفع کندی چاپ

نحوه رفع کندی چاپ

اگر چاپ کند هستید یا پریتنر شما را برای همیشه منتظر چاپ هایتان نگه می دارد، به جای درستی آمده اید. در این پست راه

ادامه مطلب »